Żaki na Piątkę !!!!!

W niedzielę 13.09.2015r. na Orliku w Dobrej odbył się pierwszy w tym sezonie turniej żaków grupy V w której występują dwa nasze zespoły Wichru Dobra I oraz Wicher Dobra II.

Pierwszy zespół rozegrał pięć spotkań i wszystkie zakończył zwycięstwami. Cieszyć może skuteczność aż 17 bramek zdobytych jak i defensywa tylko 2 stracone.

Wicher Dobra I- Olimpia Koło 1:0

Wicher Dobra I- Tur 1921 Turek 3:0

Wicher Dobra I- Olimpia Koło II 4:0

Wicher Dobra I - Wicher Dobra II 7:1

Wicher Dobra I- Grom Malanów 2:1

Na wyróżnienie zasługuje Konrad Peruga strzelec aż 9 bramek, jak i obrońca Kacper Sikorski mimo gry na obronie 3 bramki, a także bramkarz Michał Janiszewski który kilkukrotnie ratował zespół przed stratą bramki..

Na listę strzelców w turnieju wpisali się także Jakub Rusek- 2 bramki, Kacper Bielicki, Kamil Szczepaniak, Mikołaj Kołaczkowski- po jednej bramce.

Drugi zespół głownie złożony z młodszych zawodników zajął ostatecznie VI miejsce zdobywając jedną bramkę za sprawą nowego zawodnika w naszej drużynie Dawida Boryckiego. Dla wielu zawodników w tej drużynie był to pierwszy turniej piłkarski.

Wicher Dobra II- Grom Malanów 0:4

Wicher Dobra II- Olimpia Koło I 0:4