WYJAZD NA MECZ DO POZNANIA

Wszystkich którzy zapisali się na wyjazd na mecz Lecha do Poznania w dniu 16.08.2014r. proszę o zabranie na następny trening we wtorek numeru legitymacji szkolnej (tych którzy posiadają).

Zbiórka przed wyjazdem na mecz w dniu 16.08.2014 roku o godzinie 15:40 na parkingu przy orliku w Dobrej.

Potrzeba jeszcze dwóch chętnych rodziców na wyjazd z dziećmi jako opiekunowie, w pierwszej kolejności pod uwagę będzie brany wiek dziecka dlatego, dlatego proszę o zgłoszenie się rodziców z dwóch najmłodszych roczników 2007 i 2008 w przypadku braku chętnych w tych dwóch rocznikach pod uwagę weźmiemy kolejne. Przy większej ilości chętnych odbędzie się losowanie.

Wszyscy rodzice zobowiązani są do odbioru dziecka również z parkingu przed orlikiem w Dobrej. Jeśli nie osobiście to przez osobę do tego upoważnioną pisemnie.