Wygrany Turniej w Żukach

W sobotę 24.09.2016r. drużyna orlika starszego E2 wzięła udział w drugim turnieju Grupy 1.

W rozgrywanym w Żukach turnieju organizowanym przez klub sportowy MKS Tur 1921 Turek odnosimy pięć zwycięstw.

Wicher Dobra- Tur Turek I 4:0 (Konrad Peruga- 4)

Wicher Dobra- Tur Turek II 2:1 (Kołaczkowski Michał, Szczepaniak Kacper- 1)

Wicher Dobra- Orzeł Kawęczyn 5:1 ( Konrad Peruga- 2, Kacper Sikorski- 1, Kacper Szczepaniak-1, Jakub Dzikowski- 1)

Wicher Dobra- Grom Malanów 1:0 (Kacper Sikorski)

Wicher Dobra- EKS Słodków 6:0 (Konrad Peruga- 4, Jakub Dzikowski-1, Dominik Wojtysiak- 1)

Nasz zespół wystąpił w składzie: Janiszewski Michał (br.) Kołaczkowski Michał, Kołaczkowski Mikołaj,Sikorski Kacper, Bielicki Kacper, Wojtysiak Dominik, Szczepaniak Kacper, Peruga Konrad, Szczepaniak Kacper, Rybikowski Kacper, Dzikowski Jakub

Dzięki wygranym po dwóch turniejach z 25 punktami na koncie Wicher Dobra zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji łącznej.

Więcej wyników i tabele już wkrótce..........

Powiązana galeria: