Spotkanie Świąteczne Dzieci- podusmowanie sezonu.

W czwartek 18 grudnia w restauracji "Vega" w Dobrej odbyło się spotkanie dzieci uczestniczących w zajęciach sportowych na orliku i hali w Dobrej, organizowanych przez Grzegorza Łakomickiego przy wsparciu Urzędu Gminy w Dobrej.

W spotkaniu brali udział:

Paweł Łosiak, Jakub Urbańczyk, Tobiasz Sobański, Aneta Gil, Aleksander Kazimirczyk, Damian Mielczarek, Kacper Bielicki, Adam Janiszewski, Bartosz Dzikowski, Kacper Sikorski, Kamil Szczepaniak, Robert Ziętek, Wiktor Kacprzak, Oskar Jagieła, Kacper Rybikowski, Kacper Kurzewski, Kacper Szczepaniak, Bartosz Stasiak, Michał Janiszewski, Mateusz Olas, Konrad Kwiatkowski, Jakub Rusek, Jakub Dzikowski, Antoni Cerbst.

Na początku spotkania wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami ufundowanymi przez trenera zespołu Grzegorza Łakomickiego.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci w doskonałych humorach udały się do stołów gdzie czekała na nich smaczna pizza oraz napoje.

Ze swojej strony jak i zadowolonych dzieci dziękuję bardzo panu Tomaszowi Rosińskiemu właścicielowi restauracji "VEGA" za pomoc w organizacji spotkania, oraz uzyskane wsparcie.

Spotkanie to było okazją do podsumowania pierwszego roku wspólnych treningów, turniejów oraz wyjazdów.

W tym roku uczestniczyliśmy w:

• Festynie z okazji Dni Dobrej
  • wspieraliśmy akcje Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej "Razem wygramy z rakiem piersi"
  • oglądaliśmy na żywo mecz ekstraklasy Lech Poznań- Pogoń Szczecin.
  • braliśmy udział w pięciu turniejach Ligi orlika w Dobrej, Kole, Turku, Krzymowie i Tuliszkowie.
  • dwie drużyny wystąpiły w turnieju o Puchar Tymbarka
  • Tydzień Ruchu w Gminie Dobra