Puchar Tymbarku- remis i porażka.

Dziś od godziny 9:00 na hali w Dobrej odbył się turniej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły: Wicher Dobra, Tulisia Tuliszków, EKS Słodków.

Zespół z Dobrej rozegrał dwa spotkania w pierwszym z drużyną EKS Słodków wystąpili zawodnicy starsi i bardziej doświadczeni. Bardzo emocjonujący pojedynek w którym nie brakowało sytuacji bramkowych z obu stron ostatecznie zakończył się remisem 1-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Szczepaniak po indywidualnej akcji. Warto przypomnieć także strzał Michała Janiszewskiego z rzutu wolnego po którym piłka dwukrotnie odbiła się od poprzeczki co wywołało jęk zawody zwłaszcza wśród rodziców zgromadzonych na trybunach.

Drugie spotkanie z Tuliszkowem zakończyło się porażką naszego zespołu. W spotkaniu tym szansę gry dostali także nowi zawodnicy którzy trenują z nami od niedawna i było to ich pierwszy turniej.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Robert Ziętek, Aleksander Kazimirczyk, Michał Janiszewski, Kacper Szczepaniak, Kacper Bielicki, Dominik Wojtysiak, Kacper Kurzewski, Oskar Jagiela, Aneta Gil, Bartosz Stasiak, Jakub Dzikowski, Konrad Kwiatkowski, Mateusz Olas

Z powodu choroby nie mógł wystąpić Damian Mielczarek.

Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zespoły za udział otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Grzegorza Łakomickiego.

Podziękowania należą się także radnemu powiatowemu Andrzejowi Wojtkowiakowi za bezpłatne sędziowanie turnieju.

Powiązana galeria: