Pierwszy Sparing Wicher Dobra- Orzeł Kawęczyn 8:2

Dziś na orliku w Dobrej nas zespół w pierwszym sparingu podejmował drużynę Orła Kawęczyn z którym przyjdzie nam w tym sezonie rywalizować w jednej grupie.

Było to pierwsze spotkanie na trawie z zespołem Orła. Wcześniej zmierzyliśmy się z tym przeciwnikiem na hali podczas rozgrywanego w Dobrej Turnieju Dobra Cup 2016 o puchar Posła Ryszarda Bartosika, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny po bramkach Sikorskiego i Janiszewskiego.

Dzisiejsze spotkani rozgrywane było w trzech tercjach po 15 minut każda.

Pierwsza tercja którą wygrywamy 4:0 po 4 bramkach Konrada Perugi to duża przewaga naszego zespołu.

W drugiej tercji zakończonej wynikiem 2:2 gra była bardziej wyrównana i można było zobaczyć ataki z obu stron. Kolejne dwie bramki strzela Konrad Peruga.

Trzecia tercja kończy się wynikiem 2:0 dla naszego zespołu po bramkach Mikołaja Kołaczkowskiego i Konrada Perugi.

Ostateczny wynik spotkania to 8:2 dla Wichru Dobra.

W przyszły tygodniu rozegrany zostanie rewanż na boisku w Kawęczynie.